fbpx

Kas yra „FACEBOOK PIXEL“ ir kokia jo nauda?

Kas yra „FACEBOOK PIXEL“ ir kokia jo nauda?

Kas yra FACEBOOK PIXEL?

 

FACEBOOK“ platforma – tai viena iš didžiausių galiūnių kuri gali pasigirti, kad savo arsenale turi daugybę įrankių reklamai ir skaitmeninei rinkodarai vystyti. Visgi vienas įrankis turį labai didelį pranašumą mažų ir didelių verslų reklamos kompanijoms vystyti, tai – „FACEBOOK PIXEL“.

FACEBOOK PIXEL“ – tai unikalus įrankis, kuris yra patalpinamas į Jūsų interneto tinklapį potencialiems klientams rinkti. Jis suteikia išskirtinę galimybę, kaip ir „GOOGLE ANALYTICS“ fiksuoti Jūsų puslapyje apsilankiusius lankytojus, bei jų veiksmus. Pagal norimą filtrą galite stebėti puslapyje apsilankiusiųjų lankytojų poelgius. Pavyzdžiui: apsilankymas užklausos formoje, prekės peržiūra, sėkmingai užbaigtas pirkimas, prenumeratos užsakymas ir t.t

FACEBOOK PIXEL“ – veiksmus fiksuoja pagal Jūsų interneto puslapio URL galūnę, pvz.: lankytojas atsidaro Jūsų puslapyje nuorodą, tarkime: siųsti užklausą: „www.jusuinternetosvetaine.lt/siusti-uzklausa“ ir „FACEBOOK“ tai užfiksuoją savo „PIXEL“ įrankyje, kad šis lankytojas Jūsų puslapyje domėjosi Jūsų kontaktais ir norėjo parašyti užklausą. Tokiu būdų „FACEBOOK PIXEL“ galima sekti įvairius ir Jums svarbius lankytojų veiksmus, pvz.: domėjimąsi Jūsų preke ar paslauga ir taip tobulinti savo užklausos ar kitas formas, jūsų svetainėje arba el. parduotuvėje. Tai padaro kelią tiesesnį link sėkmingo paslaugų/prekių pardavimo.

FACEBOOK REKLAMOS ĮRANKIS „PIXEL“ – atsižvelgdama į savo klientų poreikius (ypač: e-komercijos srities), siūlo kelis būdus įvykiams Jūsų interneto svetainėje užfiksuoti. Galite kurti Juos pats arba pasinaudoti automatiniais įvykiais („STANDART EVENTS“). „FACEBOOK PIXEL“ funkcionalumas yra parengtas pagal el. parduotuvių standartus, bet tai nereiškia, kad jo naudoti negalite savo interneto puslapyje!

Ką galime stebėti ir fiksuoti su šiuo unikaliu įrankiu?:

 • Užpildytą užklausos formą („Lead“)
 • Įvykdytą pirkimą („Purchase“)
 • Peržiūrėtą Jūsų puslapio turinį („View Content“)
 • Lankytojų paieškas Jūsų puslapyje („Search“)
 • Įdėtas prekes į krepšelį („Add to Cart“)
 • Lankytojų pamėgtas prekes/skelbimus („Add to Wishlist“)
 • Pirmasis žingsnis link pirkimo („Initiate Checkout“)
 • Pasirinktas mokėjimo būdas („Add Payment Info“)
 • Įvykdyta registracija („Complete Registration“)
 • Ir dar daug kitų, kuriuos galite pridėti rankiniu būdu…

FACEBOOK PIXEL“ – yra gana nesudėtingai įdiegiamas į Jūsų puslapį, pagal „FACEBOOK“ pateiktas instrukcijas („FOR DEVELOPERS – kurėjams“). O populiariausios platformos turi netgi įskiepius jau pritaikytus „FACEBOOK PIXEL“.

Norint stebėti Jūsų puslapyje veiksmus vedančius link pardavimo „FACEBOOK PIXEL“ vien įdiegti neužtenka, nes vien įdiegus jis rodo tik mažą dalį informacijos („Page View“) – lankytojų puslapio peržiūras. Norint matyti ir kitus veiksmus, reikia jau programavimo įgūdžių, kad pritaikyti „PIXEL“ taip, kad galėtų stebėti Jums rūpimus puslapyje atliktus veiksmus.

O kas svarbiausia, tai sėkmingai įdiegus „FACEBOOK PIXEL“ į Jūsų puslapį Jums patenka labai vertinga informacija apie Jūsų paslaugomis/prekėmis besidominčius lankytojus. Jei šį kartą lankytojas paslaugų/prekių neįsigijo „MŪSŲ KOMANDA – GR Dizainas“ gali tai padėti padaryti! Mes sukursime Jums reklamos strategiją, kuri leis dar kartą pasiekti Jūsų paslaugomis/prekėmis susidomėjusius klientus ir bandyti Juos įtikinti įsigyti Jūsų paslaugas/prekes!

FACEBOOK PIXEL” siūlomi privalumai:

 • REMARKETINGAS – „FACEBOOK PIXEL“ pagalba galite sukurti Jūsų puslapyje apsilankiusių lankytojų auditorijas („Audiences“), pagal įvairius kriterijus, tokius kaip: lankytojai kurie domėjosi paslaugomis/prekėmis, lankytojai kurie buvo užklausos puslapyje ir t.t Sukūrus auditorijas, galima pagal jas rodyti lankytojams pakartotines reklamas ir įtraukti juos įsigyti Jūsų paslaugas/prekes. Taip pat galite matyti kurios reklamos dėka įvyko daugiausia pardavimų.
 • OPTIMIZUOTA REKLAMA – „FACEBOOK PIXEL“ – taip pat reikalingas kuriant optimizuotas reklamas. „FACEBOOK“ automatiškai atrenka tuos žmones kurie bus labiausiai linkę atlikti Jūsų konkrečius veiksmus, pvz.: užpildyti užklausos formą ir pateikti duomenis Jums.
 • IŠSAMI STATISTIKA – Pasitelkę „FACEBOOK PIXEL“ galėsite matyti „FACEBOOK REKLAMOS“ naudą, sukurdami konversijas („Conversions“) tai puikiai galite stebėti, taip pat matysite kurios reklamos dėka įvyko daugiausiai pardavimų!

Taigi „FACEBOOK PIXEL“ nauda akivaizdi, tai PERVERSMAS skaitmeninės rinkodaros PASAULYJE!

KONTAKTAI


Parašykite mums užklausą ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą greičiau, nei per 24 valandas.

PRADĖKIME JAU DABAR

Mes esame jauna ir inovatyvi IT kūrėjų komanda, todėl galime jums pasiūlyti standartinius ir unikalius sprendimus – jūsų verslui. Nedvejokite susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.

„GR Dizainas“, Įm. kodas: 696461
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT167300010126307736 (Swedbank)
Darbo laikas: I-VII 8.00-20.00

El. paštas:

info@grdizainas.lt

Adresas:

Šilutės pl. 51, Klaipėda, LT-94105


Sprendimas: © GR Dizainas | svetainių kūrimas | Visos teisės saugomos. | 2018m.